Bestuur Jeugdraad

De dagelijkse werking van de jeugdraad ligt in het handen van het bestuur.

Deze groep van enthousiaste vrijwilligers is verantwoordelijke voor het schrijven adviezen, voorbereiden van de Algemene Vergaderingen, coachen van de activiteiten, ...

Even kennis maken.

Tine Aelter

Tine Aelter
bestuurslid
 

0494 70 57 97
tineaelter@hotmail.com
 

Lise Boey

Lise Boey
penningmeester
 

0499 36 29 84
lise.boey@hotmail.com
 

Niek Deman

Niek Deman
bestuurslid
 

0499 39 40 47
niekstjen@hotmail.be

Free Hemeryck

Free Hemeryck
ondervoorzitter
 

0479 51 82 15
freehemeryck@gmail.com

 

Eli Lein

Eli Lein
bestuurslid
 

0476 44 33 92
eli_lein2@hotmail.com

Wouter Lips

Wouter Lips
bestuurslid
 

0496 13 09 47
lips.wouter@hotmail.com

Wouter Ocket

Wouter Ocket
bestuurslid
 

0472 07 75 06
wouter.ocket@gmail.com

Hermen Six

Hermen Six 
jeugdconsulent - secretaris
 

050 22 20 14
hermen.six@torhout.be

 

Haike Vanelslander

Haike Vanelslander
bestuurslid
 

0474 79 65 33
haike.vanelslander@hotmail.com
 

 

Olivier Vinckier

Olivier Vinckier 
bestuurslid
 

0495 14 14 82
oliviervinckier@hotmail.com
 

Lieselot Vromant

Lieselot Vromant
voorzitter
 

0479 47 17 22
lieselot.vromant@hotmail.com

Heb jij zin om mee aan het roer te staan van het jeugdbeleid in Torhout? Heb jij een mening over wat er gebeurt en moet gebeuren voor jongeren in Torhout? Wil jij grootse zaken op poten zetten?

Wil je graag het bestuur van de jeugdraad vervoegen, stuur dan een mailtje naar jeugdraad@torhout.be met jouw kandidatuur. Of spreek de bestuursleden gerust eens aan.

Zoeken

 

Links