Bestuur Jeugdraad

De dagelijkse werking van de jeugdraad ligt in het handen van het bestuur.

Deze groep van enthousiaste vrijwilligers is verantwoordelijke voor het schrijven adviezen, voorbereiden van de Algemene Vergaderingen, coachen van de activiteiten, ...

Even kennis maken.

Tine Aelter

Tine Aelter
bestuurslid
 

0494 70 57 97
tineaelter@hotmail.com
 

Tijs Deheegher

Tijs Deheegher
bestuurslid
 

0494 54 35 66
tijsdeheegher@hotmail.com

Kelly Doumen

Kelly Doumen
bestuurslid
 

0478 18 59 30
kellydoumen@outlook.be

Free Hemeryck

Free Hemeryck
ondervoorzitter (momenteel in buitenland)
 

0479 51 82 15
freehemeryck@gmail.com

 

Wouter Lips

Wouter Lips
bestuurslid
 

0496 13 09 47
lips.wouter@hotmail.com

 

Wouter Ocket

Wouter Ocket
wnd. ondervoorzitter
 

0472 07 75 06
wouter.ocket@gmail.com

Wannes Slosse

Wannes Slosse
bestuurslid
 

0478 27 76 16
wannes.slosse@hotmail.com

Julie Sap

Julie Sap 
jeugdconsulent - secretaris
 

050 22 20 14
julie.sap@torhout.be

 

Heleen Vandekinderen

 

Heleen Vandekinderen 
bestuurslid
 

0476 20 28 15
heleen.vandekinderen@gmail.com

 

Haike Vanelslander

Haike Vanelslander
wnd. ondervoorzitter
 

0474 79 65 33
haike.vanelslander@hotmail.com

Olivier Vinckier

Olivier Vinckier 
penningmeester
 

0495 14 14 82
oliviervinckier@hotmail.com

Lieselot Vromant

Lieselot Vromant
voorzitter
 

0479 47 17 22
lieselot.vromant@hotmail.com

 

 

Heb jij zin om mee aan het roer te staan van het jeugdbeleid in Torhout? Heb jij een mening over wat er gebeurt en moet gebeuren voor jongeren in Torhout? Wil jij grootse zaken op poten zetten?

Wil je graag het bestuur van de jeugdraad vervoegen, stuur dan een mailtje naar jeugdraad@torhout.be met jouw kandidatuur. Of spreek de bestuursleden gerust eens aan.

Zoeken

 

Links