Jeugdbewegingen

Torhout telt in totaal 10 jeugdbewegingen waar kinderen en jongeren in het weekend de tijd van hun leven kunnen beleven.

In bijna elke uithoek van onze stad valt wel een jeugdbeweging te ontdekken.

 

Chiro

Chiro Jomada Wijnendale
(gemengd - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Fien Vancoillie

0496 17 96 42 - fien.vancoillie@chirowijnendale.be
www.chirowijnendale.be - Facebook

 

Chiro

Chirojongens Don Bosco
(jongens - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Timothy Lasat

0471 08 68 16 - lasat.timothy@gmail.com
chirojongensdonboscotorhout.be - Facebook

 

Chiro

Chiromeisjes Don Bosco
(meisjes - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Laurie Bintein & Lies De Hert

0475 59 70 85 - lauriebintein@hotmail.com
0489 35 32 01 - liesdehert@live.be
www.chiromeisjesdonbosco.be - Facebook

 

KLJ Torhout
(gemengd - vanaf 16 jaar)

Groepsleiding: Hanne Vermote

0479 78 90 50 - hanne@kljtorhout.be
www.kljtorhout.be - Facebook

 

KSA

KSA 's Gravenwinkel
(jongens - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Tijs Deheegher & Edward Degrieck

 
0494 54 35 66 - info@ksa-torhout.be
www.ksa-torhout.beFacebook

 

KSJ

KSA De Wiek
(gemengd - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Anke Liebrand & Lies Cobbaert

0479 90 02 71 - leiding@ksadewiek.be
www.ksadewiek.be - Facebook

KSA

KSA Driekoningen
(gemengd - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Amandine Demoor & Maarten Chys

0497 18 02 39 - amandine.demoor@hotmail.com
0474 67 57 79 - maarten.chys@gmail.com
www.ksjdriekoningen.be - Facebook

 

KSA

KSA Marie Mo
(meisjes - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Lisa Koopman & Manon Langbeen

0479 58 78 31 - groepsleiding@ksa-mariemo.be
www.ksa-mariemo.be - Facebook

 

Scoust & Gidsen

Scouts & Gidsen Robrecht van Bethune
(gemengd - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Olivier Simaey & Louis Vandepopuliere

0479 13 45 19 - Olivier.simaey@hotmail.be
0491 59 78 46 - louisdupopulier@gmail.com 

groepsleider@scoutsstadtorhout.be
www.scoutsstadtorhout.be - Facebook

 

Scouts & Gidsen

Scouts & Gidsen Sint-Rembert
(gemengd - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Matijs Gevaert, Nicholas Vermeersch & Laurens Vermeersch

groepsleiding.sintrembert@gmail.com
scoutssintrembert.be - Facebook

 

Zoeken

 

Links