Jeugdbewegingen

Torhout telt in totaal 10 jeugdbewegingen waar kinderen en jongeren in het weekend de tijd van hun leven kunnen beleven.

In bijna elke uithoek van onze stad valt wel een jeugdbeweging te ontdekken.

 

Chiro

Chiro Jomada Wijnendale
(gemengd - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Lara Van de Velde & Ewoud Coysman

0472 01 23 89 - lara.vandevelde@chirowijnendale.be
0475 33 31 89 - ewoud.coysman@chirowijnendale.be
www.chirowijnendale.be - Facebook

 

Chiro

Chirojongens Don Bosco
(jongens - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Cedric Degryse

cedric-degryse@hotmail.com
www.chirodb.be - Facebook

 

Chiro

Chiromeisjes Don Bosco
(meisjes - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Laura Parmentier

parmentier.laura@hotmail.com
www.chiromeisjesdonbosco.be - Facebook

 

KLJ Torhout
(gemengd - vanaf 16 jaar)

Groepsleiding: Hanne Vermote

hanne@kljtorhout.be
www.kljtorhout.be - Facebook

 

KSA

KSA 's Gravenwinkel
(jongens - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Tijs Deheegher & Tim Biesbrouck

 
0494 54 35 66 - info@ksa-torhout.be
www.ksa-torhout.beFacebook

 

KSJ

KSA De Wiek
(gemengd - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Joppe Jaques & Joyce Vergote

leiding@ksadewiek.be
www.ksadewiek.be - Facebook

KSA

KSA Driekoningen
(gemengd - 6 tot 16 jaar)

Groepsleiding: Maarten Chys & Niek Dedeyne

0474 67 57 79 - maarten.chys@gmail.com
0494 41 79 07 - niek.dedeyne@gmail.com
www.ksjdriekoningen.be - Facebook

 

KSA

KSA Marie Mo
(meisjes - 6 tot 16jaar)

Groepsleiding: Lisa Koopman & Manon Langbeen

0470 05 20 73 - groepsleiding@ksa-mariemo.be
www.ksa-mariemo.be - Facebook

 

Scoust & Gidsen

Scouts & Gidsen Robrecht van Bethune
(gemengd - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Joris Aelter & Arne Vanneuville

groepsleider@scoutsstadtorhout.be
www.scoutsstadtorhout.be - Facebook

 

Scouts & Gidsen

Scouts & Gidsen Sint-Rembert
(gemengd - 6 tot 18 jaar)

Groepsleiding: Kevin De Cloedt & Dries Wittouck

groepsleiding.sintrembert@gmail.com
scoutssintrembert.be - Facebook

 

 

Jeugdsprokkels 2013JEUGDSPROKKELS

Een overzicht van alle jeugdbeweging met een extra woordje uitleg vind je in onze jaarlijkse brochure Jeugdsprokkels.
Daarnaast vind je in deze brochure ook een overzicht van alle sport- en cultuurverenigingen met jeugdwerking.

Zoeken

 

Links